Reviews

Based on 970 reviews
88%
(850)
6%
(59)
3%
(27)
2%
(21)
1%
(13)
Mnam

Za mě naprosto bravurní věc, používán denně .

Ich finde das Produkt am günstigsten und am leichtesten zu bestellen bei Sens -- und ich habe andere Firmen probiert. Ich interessiere mich für mehr Eisenquellen und Grillenmehl passt ganz gut. Ich habe ein Rezept für Brownies mit dem Mehl entwickelt und ich bin ganz zufrieden.

svačina

velmi dobrá a rychlá svačinka s dobrou nutriční hodnotou

svačina

velmi dobrá a rychlá svačinka s dobrou nutriční hodnotou

snídaně

super věc na snídani, stačí zalít teplou vodu a mám snídani hotovo

Perfection !

So tasty! Feed well, easy to digest and give so much energy! Pure perfection!

Proteinová nálož

Měl jsem možnost vyzkoušet pack 12ks tyčinek v tmavé čokoládě z jedné soutěže. Jsem nadšený! Měl jsem obavy, jíst cvrčky. Ale! Ta tyčinka je fakt dobrá! Líbí se mi celí koncept udržitelnosti, má to nálož bílkovin oproti ostatním tyčinkám kde je 12g bílkvin a spíš větší nálož cukru. Hned jsem objednal Mega pack a chci nahradit “protejnák” co jsem používal do teď. Děkuju!

#2 prichut hned po bananu

Super prichut.

Banan za me porad vede, ale rad si dam jahodu pro zmenu. Taky mi pripada jahoda trochu mene sladka, takze jsou dny kdy mi vyhovuje vice.

Křupaví pražení cvrčci ve zkumavce

Velmi chutné

Wau

Dobrý den, vás protein mě naprosto uchvátil . Mám nějaké potravinové alergie, ale vás protein je naprosto excelentní . Chuť a konzistence božské moc děkuji 😁😁🤩

G
Strawberry Cricket Protein Blend
Gwennan Smitskamp (NL)
Great with plant-based yogurt

I mix the protein powders every morning into my Alpro mild&creamy, it thickens it up a bit and gives it the nice strawberry flavor, perfect in my taste!
Customer service has been nice every time I had a question.

Ideální snídaně!

Kupuju už podruhé a rovnou tři balení. Super snídaně hotová za pár sekund. Chutná skvěle, není zbytečně moc sladká a protein z cvrčků vůbec není znát. Jím to skoro každý den. Někdy i k svačině.

Startovací balíček Sens dobrot

Balíček obsahuje výběr těch nejlepších dobrot, které si můžu vzít jak na lezecký trip do skal, tak k nějakému filmu večer k televizi.

Sehr leckere Fleischalternative

Sehr leckere Fleischalternative nach dem Sport mit sehr viel Protein. Als kleiner Snack statt dem Croissant sehr sättigend. Kann beide Geschmacksrichtungen sehr empfehlen. Vom Preis her günstiger als Beef Jerky. Für mich steht die Entscheidung fest.

Chutná mi.

Love them

Clean end easy meal if you're on the run, and of course tasty!
Sea salt and poppy is my favourite but the others are great too!

Truly natural bars with pleasant taste!

The thing I truly appreciate is that these bars are only very mildly sweet and above all, that they DO NOT contain artificial sweeteners!! I hate the artificial and typically excessively sweet taste of other protein bars (yet paradoxically, those other bars profit from the trendy "no sugar" label). Sens bars might not be for everybody, because their taste is a bit "healthy" and neutral (although the banana chocolate one for me is better than a dessert!) but that is exactly why I fell in love with them!

Einfach Lecker

Ich kenne Eatsens schon seit Anfang und hab dazumals auch in Startup mitinvestiert und das Proteinpulver ist einfach der Hammer. Es liegt leicht im Magen, schmeckt super lecker. Immer werde gerne! Grüße aus Österreich, Günter

Skvělá chuť

Z proteinových tyčinek, které jsem zatím ochutnal, tyhle chytnají nejlépe. Solidní velikost, hezky zasytí.

Chutná i zasytí

Doporučuji s mlékem. Když si dáte sklenici mléka, protein a rozmícháte to pěničem na mléko, tak uděláte v podstatě banánové smoothie, které i zasytí.
Jinak příjemná chuť, bez pachuti po vypití.

Nice bars

The bars are nice and delicious and they are full of proteins and quality fibres.

JE TO BOMBA

Výborný!

Chuťově fakt moc dobrý, ať už samotný nebo třeba na palačinky. A složením nadupaný. Moc doporučuju.

Crvčení

Cvrčci v čokoládě mohu vřele doporučit 😊
Nikdo ce toho nemusí bát, až na noční cvrlikání ze spaní to málem ani nepoznáte

Nejlepší proteiňák!

Jde to pít furt