Reviews

Based on 643 reviews
87%
(558)
7%
(46)
3%
(17)
2%
(14)
1%
(8)
Cvrčcí chipsy

Opět naprostá spokojenost, vhodné na mlsání bez výčitek, nebo nahradí svačinu.

Banán v čokoládě

Tak toto je zatím naprostá špica :-) obyčejný banánek v čokoládě mi absolutně nechutná, takže jsem byla skeptická a už jen ta vůůůůně! :-) za mě tedy naprostá spokojenost! :-)

Just so good

These protein bars are by far the best: the banana-chocolate taste is scrumptious, really tasty and not too sweet, you could eat them non-stop! Plus the texture is really on point, soft and not dry at all.

Nejlepsi!

Mel jsem hodne protein tycinek, ale tato chutove vyborna!

Tohle je zatím nejlepší z řady serious proteinovek. Jako první osloví výrazná banánová vůně, která evokuje nějakou lahůdku. Obalení v čokoládě je rozhodně krok správným směrem a oproti ostatním serious tyčinkám je díky tomu méně suchá.
20g proteinu je už pořádná dávka která mi dokáže nasměrovat jídelníček zpět do právných kolejí, když mi bílkoviny chybí :)

Pleasure tyčinky jsou opravdu mňamka a často si je dávám "jen tak", to že mi doplní trochu bílkovin je příjemný bonus.
Kombinace ovoce a čokolády, které je v tyčince fakt spousta, je výborná.

Banán a čokoláda

Milí přátelé, Radku, hrozně jste mě potěšili. Tato protejnovka je přesně to, co mám ráda. Tmavá čokoláda a banánová chuť, to je moc moc dobré. Jsem ráda, že se ochladilo a že již cvrččí protejnovky v tmavé čokoládě posíláte. Ráda jsem se o celý box podělila s přáteli a všem to moc chutnalo. Já nosím vždy nějakou tyčinku v kabelce a když jsem hodně unavená, tak mi pomůže. Díky, díky, díky, jen tak dál.
Vše prababička Jaruš Ernstová z Jílového u Prahy.

BBQ Paprika a Slaný karamel

BBQ Paprika chutnají celé rodině / Slaný karamel jedině s kombinací bílého jogurtu, bohužel na naše chutě příliš slané

chipsy

Výborná, návyková chuť

Lískoořechový krém s cvrččím proteinem

I když cena není malá, za vyzkoušení nebo obdarování, to stojí.

Myslím si, že jsou jediní se svým portfoliem produktů.

Koupil jsem omylem i pro sebe nakonec, takže mohu hodnotit.
Chutná po kokosu v čemž je na trhu jedinečná nebo jedna z mála.

Super. Přidávám k dalšímu pití.

L
(old, not used) GLUTEN-FREE CRICKET PROTEIN CRACKERS | Rajčata & Bazalka
L.B. (CZ)

Za mě osobně hodně špatné. Chuťově hrůza.

Sens Bar Experience

Asi nejlepší energetické tyčinky, doporučuji. Super zvolené kombinace chutí.

GLUTEN - TĚSTOVINY

Našla jsem na krabičce značku 4 minuty - ale to bylo pro má bezzubá ústa málo. Dovařila jsem si je v omáčce a byly výborné, syté. Zase nová chuť, podobná celozrnné mouce. Alternativa, která se doma hodí. Děkuji.

SERIOUS CVRČČÍ PROTEJNOVÉ TYČINKY

Výborné, výborné, výborné. Jiné slovo sem nejde napsat. Děkuji velice.

Startovací balíček Proteinovky 5x

Startovací balíček je "špatně", je to hrozně M Á L O!!!!
Držím se, abych snědla denně jen jeden kousek a jsou to nervy, se udržet. Vždyť mám taky vnoučata, která se vrátí z prázdnin a já jim musím nechat ochutnat. Mám veliké štěstí, že jsem tyčinek objednala více.
Toto je moje rádoby vtipné ohodnocení, je to moc moc dobré.

Best of

Startet using it about a year ago. Now it is part of my nutrition routine (after the climbing gym session in the evening, instead of eating without control anything from the fridge...). I mix it with soja drink and (!) plain joghurt, gives a sweet/sour taste, perfect for me, can go to bed, no hunger, no problems.
My son is a fitness studio aficionado, I buy tons of Sens Chocolate protein blend for him, he mixes it with water immediately after his workouts.

Bestes Proteinpulver was ich bisher hatte

Die meisten Proteinpulver haben mir als Shake bisher nicht gut geschmeckt, da sie zu künstlich oder nicht so geschmeckt haben, dass man sie gerne getrunken hat. Außerdem sind sie mir nie gut bekommen, sodass ich Verdauungsprobleme davon hatte.
Der Schokoshake von Sens hat mir sehr gut geschmeckt, selbst nur mit Wasser angesetzt, er schmeckt lecker aber auch gesund und ist bekömmlich,
Schade, dass es ihn nur in der Sorte Schokolade gibt, ich würde mir auch Vanille wünschen.

Perfect snack for a hard climb/workout session!

I justl ove this bars. I bought them cause I love that the ingredients are only a few and good ones and not as in many bars just different kind of sugars.
I bring them all the time and eat them post climbing to boost recovery and energy. My kids can't stop eating them as well. Especially this taste :D

skvele

Skvela pochoutka, ocenuju napadity produkt 4 chuti a ze strany Sens skvela spoluprace!
save the water, save our planet ;-)

Pražení cvrčci

Koupila jsem je jako dárek pro přítele, moc mu chutnají, nejvíc BBQ Paprika a Rajče & Oregáno. Už je skoro všechny schroustal, tak jsem koupila další ;-)

chipsy

jsou super, chutnají i dětem :)

very tasty, very tolerable

for me an ideal protein shake, very well tolerated, really good natural chocolate taste, not too sweet and high quality ingredients. Love it!

Healthy and tasty

This is by far the best chocolate taste I've found in any protein chocolate flavored drinks. Tastes more natural and it does feel like it digests way better than whey. You should give it a try!

Velmi zajímavé spojení chutí koření a křupavých cvrčků. Chilli & Limetka / Rajčata & Oregáno jsou TOP. Slaný karamel nebyl úplně můj šálek kávy. Doufám, že v budoucnu budou další příchutě.