Dein Warenkorb
Schließe Alternative Icon
Kostenloser Versand ab 50 Euro Kostenloser Versand ab 50 Euro

IMPRESSUM

IMPRESSUM

Sens Foods GmbH
Putlitzstraße 16
10551 Berlin

Telefon: +49 176 57915218
E-mail: hello@sensfoods.com


Geschäftsführer: Radek Husek
Registergericht: Amtsgericht Charlottenburg
Registernummer: HRB 204343
Umsatzsteuernummer: DE 323 493 296


Verantwortlich gemäߧ 55 RStV:
Radek Husek
Paul-Lincke-Ufer41
10551 Berlin

Haftungshinweis: Trotz sorgfältigerinhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für die Inhalte externerLinks. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlichderen Betreiberverantwortlich.

👀 CHECK OUT OUR REVIEWS

WHAT CUSTOMERS ARE SAYING

223 reviews
80%
(178)
12%
(26)
5%
(12)
3%
(7)
0%
(0)
Prekvapenie

Skvelá chuť a výborná a hlavne zdravá alternatíva bežných ........ Nebudem ďalej prezrádzať čoho, nechajte sa prekvapiť!

Bigman powder!

This is the best protein powder on the market. I enjoy it after good and hard climbing session, and since i started using SENS' protein powder, i feel much than ever!

Fantastic bar!

The taste of the bar is so delicious. I enjoy it the most when i'm out climbing and so i can get that extra boost of energy.

Proteínové tyčinky

Proteínové tyčinky od SENS chutia jednoducho skvele! Pomer proteínu 20g na 60 gramovú tyčinku je výborný. O kvalite svedčia tiež poctivé, kvalitné suroviny priamo z farmy. Ak sa náhodou zaujímate o udržateľnosť, SENS je tá pravá voľba!

Výborný protein shake!

Proteín sa veľmi dobre rozpúšťa ako vo vode tak v mlieku (osobne preferujem kombináciu s vodou). Pre mňa ako človeka, ktorý sa snaží žiť ekologicky a využívať čo najviac eko produktov, je toto skvelá alternatíva k bežným proteínom. V porovnaní s ostatnými vysoko kvalitnými proteínmi je cena veľmi dobrá a spoločnosť sa ju snaží ešte znížiť. Za mňa TOP voľba! :)